Skočit na navigaci Skočit na vyhledávání

Rozvoz a doručování květin a kytic Zlín, Brno, Břeclav, Ostrava

Zaručujeme Vám ČERSTVOST a KVALITU našich květin.

Květiny rozvážíme a doručujeme převážně ve Zlínském, Jihomoravském a Olomouckém kraji. Můžeme vám zprostředkovat doručení květin i do ostatních měst České republiky a to prostřednictvím spolupracujících květinářství a to vždy po dohodě s náma na tel. 603297166 nebo email: blanka.hubikova@email.cz. Spokojení zákazníci s rozvozem květin: Reference od klientů

Květiny jako dárek

Květy zkrášlují život a nesmí chybět na žádné důležité události nebo oslavě  jako dekorace nebo jako dárek pro oslavence.
Květiny jsou jedním z nejoblíbenějších dárků. Květiny kvůli své jedinečné kráse, která je pomíjivá a časem bohužel uvadá, ale taky i kvůli tomu, že jsou zároveň  způsobem, jak diskrétně sdělit své pocity nebo názory jiné osobě. Květinový dárek, který dokáže vykouzlit úsměv na každé tváři, s sebou nese i zlomek mezilidské komunikace.
Květiny jsou neustále znamením lásky a galantnosti. Kdo se naučí tuto řeč,  řeč květin, může vyslovit i to, co mu společenská pravidla nedovolují . Stačí  si vybrat vhodný druh a barvu květiny, a pak je jen vhodně nakombinovat…

Nejen druh a barva květiny, ale i jejich počet má značný význam. V Čechách a na Slovensku se traduje sudý a lichý počet květů.  Lichý počet by se měl dávat jako dárek lidem živým a sudý počet květů v tlumených barvách se používá jen u smutečních kytic. Nikde jinde na světe se ale toto pravidlo nedodržuje!

I v současnosti jsou květiny jedním z nejčastějších způsobů, jakým si prokazujeme lásku, náklonnost a vzájemné sympatie – třeba v rodině, ke kamarádům, nebo kolegům. Věděli jste např., že až 92% žen si pamatuje, kdy naposledy dostalo květiny jako dárek?!  

8_n.jpg

Komentáře