Skočit na navigaci Skočit na vyhledávání

Rozvoz a doručování květin a kytic Zlín, Brno, Břeclav, Ostrava

Zaručujeme Vám ČERSTVOST a KVALITU našich květin.

Květiny rozvážíme a doručujeme převážně ve Zlínském, Jihomoravském a Olomouckém kraji. Můžeme vám zprostředkovat doručení květin i do ostatních měst České republiky a to prostřednictvím spolupracujících květinářství a to vždy po dohodě s náma na tel. 603297166 nebo email: blanka.hubikova@email.cz. Spokojení zákazníci s rozvozem květin: Reference od klientů

KVĚTINY A POVZBUZENÍ

Už jsem nespočetněkrát zaznamenala, že květiny zmírnily  váš hluboký zármutek při pietním aktu...Květiny potěšily  ne jednu babičku v domově s pečovatelskou službou  ,  nemohoucí   pán byl tak dojatý z květin, které mu zaslal syn z USA....  a  my pochopitelně s ním :-) ...takových a jim podobným příběhů máme nespočetně a jsme velmi vděčni za tuto práci, kterou můžeme ,svým přičiněním ,přinášet lidem  květinami -doručením květin  - tu správnou energii, tu  potřebnou " emoční nit" ,   která záhy  dokáže "sešít " tu ránu, která v nás je a nastartovat ten správný  obrat.

 
Na fotografii je kytice, kterou jsme doručovali mladé ženě, která vážně onemocněla...neměla žádný energický  náboj, který by ji nějak odrazil k víře v  její uzdravení . A tady se začal opět psát příběh....a  pak jsme dostali objednávku na doručení kytice....Přišla emailem a  zadavatel nám ještě napsal průvodní  slovo... Prosil o doručení kytice v ceně 600,-Kč, doručení bylo v Uherském Hradišti-zdarma... Samozřejmě jsme diskrétní a nikomu nesdělujeme proč a jak  :-) Druhý den jsme dostali děkovnou SMS, která mně opět hnala slzy do očí...Víte, to jsou nesmírně krásné emoční doteky a vždy si uvědomuji, jak je vše propojeno a jak všechno souvisí se vším !
Pokud mně dokážete porozumět, tak určitě víte o čem je řeč :-)
 
Přejeme všem hodně radosti  a určitě i hodně květinových doteků!!!

u.jpg

Komentáře