Skočit na navigaci Skočit na vyhledávání

Rozvoz a doručování květin a kytic Zlín, Brno, Břeclav, Ostrava

Zaručujeme Vám ČERSTVOST a KVALITU našich květin.

Květiny rozvážíme a doručujeme převážně ve Zlínském, Jihomoravském a Olomouckém kraji. Můžeme vám zprostředkovat doručení květin i do ostatních měst České republiky a to prostřednictvím spolupracujících květinářství a to vždy po dohodě s náma na tel. 603297166 nebo email: blanka.hubikova@email.cz. Spokojení zákazníci s rozvozem květin: Reference od klientů

Květiny a jejich přenos v těchto mrazivých dnech

Kytice doručujeme denně a to i v neděli ve Zlínském a Jihomoravském kraji. Květiny na Valentýna  či Den matek je lepší objednat vždy s týdenním předstihem, aby se nekryly časy požadovaného doručení květin. Valentýn  14.únor je v úterý a 14.květen je neděle Svátek matek.
 
V těchto mrazivých dnech, když přinesete domů kytici nebo jen jednu růži, která by měla být dobře chráněna balícim papírem, tak doporučujeme hned nerozbalovat, ale nechat aklimatizovat a to minimálně 30 minut. Pak je důležité stopky zaříznout a dát do čisté vázy s čerstvou vodou. Květiny vázané dokulata mají lepší trvanlivost než kytice vázané  na výšku. Květiny v kulatých nakrátko vázaných kyticích mají přísun vody ke květu daleko rychlejší a z tohoto důvodu déle vydrží, obzvlášť, když mají dobrou péči ( výměna vody a opětovné zakrácení stopek květů)
Ať vám květiny dělají radost nejenom na Valentýna a Svátek matek, ale častěji :-)

mixkvetin.jpg

Komentáře