Skočit na navigaci Skočit na vyhledávání

Rozvoz a doručování květin a kytic Zlín, Brno, Břeclav, Ostrava

Zaručujeme Vám ČERSTVOST a KVALITU našich květin.

Květiny rozvážíme a doručujeme převážně ve Zlínském, Jihomoravském a Olomouckém kraji. Můžeme vám zprostředkovat doručení květin i do ostatních měst České republiky a to prostřednictvím spolupracujících květinářství a to vždy po dohodě s náma na tel. 603297166 nebo email: blanka.hubikova@email.cz. Spokojení zákazníci s rozvozem květin: Reference od klientů

Květinové aranžmá

Aranžované květiny nikdy nezklamou. Hrnkové květiny jsou sice praktické, ale nikdy nepředají tolik emocí a nevytvoří takovou atmosféru jako krásně uvázané a aranžované řezané květiny. Netradiční krása květin se nikdy neokouká.
 
Řezané květiny jsou vždy vhodným dárkem nejenom k svátku či narozeninám, ale pro každou příležitost. Zákazníkům květiny pravidelně rozvážíme, vždy dle dohody a předem uskutečněné objednávky a to z toho důvodu, abychom si mohli zajistit potřebnou barevnost či druh požadovaných čerstvých květin. Pokud klient netrvá na konkrétním druhu květin a specifické barevnosti požadované kytice, tak je možné uskutečnit doručení květin do 2-3 hodin, vždy po telefonické dohodě s našimi floristy.
 
Řezané květiny objednáváme přes internet, a to přímo ze skladu v Holandsku. Máme tak obrovský výběr ze sortimentu kvalitních čerstvých květin. Rozvážky kytic a aranží, jak dárkových , tak smutečních, do firem, hotelů a recepcí provádíme  pravidelně  a to dle rozvrhu objednávek v dopoledních i odpoledních hodinách.
 
Nepřetržitý přímý  kontakt na tel. +420 603 297 166 

 

Komentáře