Skočit na navigaci Skočit na vyhledávání

Rozvoz a doručování květin a kytic Zlín, Brno, Břeclav, Ostrava

Zaručujeme Vám ČERSTVOST a KVALITU našich květin.

Květiny rozvážíme a doručujeme převážně ve Zlínském, Jihomoravském a Olomouckém kraji. Můžeme vám zprostředkovat doručení květin i do ostatních měst České republiky a to prostřednictvím spolupracujících květinářství a to vždy po dohodě s náma na tel. 603297166 nebo email: blanka.hubikova@email.cz. Spokojení zákazníci s rozvozem květin: Reference od klientů

FLOWERS EMOTIONS

Růže. tulipány ...tyto květiny doslova "frčely" na svátek zamilovaných :-) Ano, květiny jako růže  a tulipány kupovaly převážně mladší generace , ale i zákazníci středního věku a nedivím se :-) V tomto období,kdy jaro není za dveřmi , tak rovněž patří k mým oblíbeným květinám :-)

Vázy plné  tulipánů nebo růží či jiných květin jako jsou lilie, chrysanthemy, oblíbené trsové dianthusy... tak tyto květiny zpříjemní náš den, když je zahlédneme na jakékoliv recepci či vstupu do vestibulu firmy, hotelu... a tady jsou trošičku vidět  ty emoční vlny.

A co takové narozeninové či jiné gratulace, tak tady rozhodně nepatří květiny z hypermarketů...to jako byste oslavenci řekli, že  je vám zcela ukradený...

Krásně připravená kytice, která se tvoří právě pro konkrétní příleřitost vnese a nese sebou důležité EMOČNÍ KOUZLO, které nezanechá často oko beze slzy a to mně věřte, že vím o čem píši :-)

V upravených květinách je velká SÍLA OKAMŽIKU. Každý den se děje  příběh,jedinečný, zvláštní, běžný, radostný, smutný... Kolik emocí, kolik emočního náboje, kolik  emočních impulsů...Pokud je dovedeme cítit, tak žijeme :-)

Komentáře